Hakkımızda

Hakkımızda

3 kuşaktır kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini kendisine temel ilke edinen Çermik Peynircilik yılların tecrübesi ile sektörde öncülüğünü sürdürüyor. Tüm yasal mevzuatlara ve hijyen kurallarına uygun üretim ve pazarlama zincirine sahip olan firma gıda güvenliği konusunda tavizsiz.

Hizmet kalitesini tesadüfe bırakmayan ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedef haline getiren ve en iyi peynir firması olarak adını duyuran Çermik Peynircilik örnek gösterilen bir kuruluş durumunda. 3 kuşak önce peynirin lezzetini ve Beydağ peynirleri ismini duyurmak için çıkılan bu yolda peynirleri sofralara ulaştıran firma geçen sürede çok değişti ama değişmeyen bir şey kaldı o da kalite ve damakta bırakılan lezzet.

Misyonumuz

Gelişen teknoloji ile üretim aşamasından sofraya kadar tüm süreci şartlara uygun olarak yenileyen firmamız kahvaltılık anlayışına farklı bir bakış açısı da kazandırdı. Tüm ülke tatlarını sofralara taşıyan ve mağazaları ile tüketiciye direk ulaşan Çermik Peynircilik peynirin dışında zeytin, tereyağı, zeytinyağı, bal, et ürünleri ve pekmez çeşitleri ile de hizmet vermeye devam ediyor…

 

Diyarbakır Örgü peyniri çeşitleri ile birlikte Ezine ve Kars Gravyer, Mihaliç Kelle, Saganaki peynir çeşitleri, Trabzon telli muhlama peyniri, otlu peynir çeşitleri, tam yağlı çeçil peynirleri, sepet peynir çeşitleri Çermik Peynircilik müdavimlerinin tercihleri arasında yer edinen peynir çeşitleri. Kars eski kaşar çeşidinin yanında taze kaşar peyniri ve Iğdır göbek kaşar peyniri tadını bilen ve yöresel peynirden vazgeçmeyenlerin sofralarında ki baş tacı peynir çeşitleri.

Sorularınız mı var?

Aklınıza takılan tüm sorular için hiç tereddüt etmeden bize yazabilir veya arayabilirsiniz. 

Başa dön